ďťż


O Nas

Posiadamy certyfikat  ISO w zakresie "Projektowania instalacji gazów medycznych i próżni"

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,
firma nasza rozpoczęła swoją działalność  w zakresie projektowania i usług inżynieryjnych w 1993 roku jako firma prywatna pod nazwą Przedsiębiorstwo Usługowe MUTON. W maju 2013 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z o.o. pod nazwą 3M Projektanci  Sp. z o.o. ,wpisaną do KRS pod nr 0000461474, pozostawiając profil działania Pracowni Projektowej MUTON bez zmian.

Od chwili rozpoczęcia działalności projektowej aktywnie uczestniczymy w procesach inwestycyjnych na terenie całego kraju.

Jesteśmy pracownią projektową branżową; projektujemy wszystkie instalacje sanitarne, technologiczne, gazów medycznych oraz sieci wody, kanalizacji ,ciepła, gazów technicznych i medycznych. W przypadku, gdy projekt branżowy jest wiodący – jesteśmy generalnym projektantem opracowania pełnobranżowego.

Nasze projekty i instalacje wykonujemy zawsze w oparciu o wyroby, których standard określamy uwzględniając specyfikę inwestycji.

Braliśmy i nadal bierzemy udział w opracowaniu projektów branżowych w wielu prestiżowych obiektach na terenie całego kraju, autorstwa znanych i renomowanych pracowni architektonicznych.

Uczestniczymy w projektowaniu i realizacji szeregu obiektów, począwszy od małych budynków mieszkalnych poprzez zabudowę handlowo - usługową, zakłady produkcyjne do skomplikowanych technologicznie obiektów służby zdrowia.
Nasze biuro świadczy usługi w zakresie opracowywania pełnej dokumentacji projektowej.
Dodatkowo oferujemy nadzór autorski i inwestycyjny.

Pracownia charakteryzuje się dynamicznym i doświadczonym zespołem inżynierów branży instalacji sanitarnych mogących podjąć się najtrudniejszych wyzwań, a skład naszego zespołu gwarantuje połączenie wieloletniego doświadczenia starszych pracowników ze śmiałymi i świeżymi koncepcjami młodej części załogi.

Projekt to nie kreski na papierze, to sztab doświadczonych inżynierów - to my!
Copyright © 2011-2018 3M Projektanci - Pracownia Projektowa Muton


Projekt i wykonanie fcagency.pl.